Simone Reich
Simone Reich E-posta Simone »

Takım lideri ve öğrenci danışmanı (Almanca, İspanyolca, Fransızca, İngilizce)

Simone takım danışmanlık bizim öğrenci lideridir. O da Almanca, Fransızca ve İspanyolca konuşan öğrenciler önerir. O Almanya'da doğdu ama bir yıl Kolombiya ve Mısır'da 4 yıl boyunca yaşadı.

O antropoloji, Latin Amerika çalışmaları ve Hamburg Üniversitesi Psikoloji yüksek lisans derecesi aldı. Sertifikalı Tercüman, çevirmen ve İspanyolca ve Fransızca için yabancı dil muhabiri da. Dil uluslararası katılmadan önce Dahab, Mısır'daki bir PADI personel eğitmen olarak çalıştı.

Michele Bianchini
Michele Bianchini E-posta Michele »

Öğrenci danışmanı (İtalyanca, Fransızca, Danca, İngilizce)

Michele, bizim İtalyanca, Fransızca ve Danca öğrenciler danışmanlık. Sardunya büyüdüm, Dijon içinde okudu, Kopenhag ve Malta, amele, Pisa Üniversitesi gitti ve şimdi Berlin'de yaşıyor. Ek olarak İtalyanca, Fransızca ve Danca konuşuyor.

O bir üçlü tutar Avrupa Edebiyat Kültürleri master derecesi University of Bologna, University of Thessaloniki ve University of Haute Alsace. Ayrıca Avrupa Edebiyatı ve modern diller Pisa Üniversitesi lisans var.

Carla Oller
Carla Oller E-posta Carla »

Öğrenci danışmanı (Portekizce, İspanyolca)

Carla, bizim Portuguese- ve İspanyolca konuşan öğrenciler önerir. Annesi Portekizce ve babası İspanyolca. O İspanya'da büyüdüm ve Brezilya üniversiteye gitti.

O sosyal iletişim Yüksek Eğitim Enstitüsü Brasilia şehrindeki tasarımları - IESB Brezilya ve okudu reklam ve halkla ilişkiler, Üniversite Gerona İspanya'dan bir derecesi aldı. Language International katılmadan önce o, Communications Intelligence, İngilizce, Portekizce ve İspanyolca nerede o içeriği oluşturulan çalıştı.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli E-posta Iliana »

Öğrenci danışmanı (Fransızca, Yunanca, Türkçe, İngilizce)

Iliana bizim Fransızca, Yunanca ve Türkçe konuşan öğrenciler danışmanlık. O Atina'da büyüdüm ve Yunan anadili. 4 sene Paris'te yaşadı ve 6 yıldır Türkçe eğitimi için, Fransızca ve İngilizce konuşabilmektedir.

O Kapodistrian Atina Üniversitesi ve uluslararası ilişkiler yüksek lisans Türkçe ve Türk üzerinden lisans tutar Institut National des Langues et Civilisations Orientales Paris. Daha önce MyToys, Migreurop, Yunan konseyini mülteciler ve Amnesty International için çalışırdı.