Pekin'de Çince Mandarin okulları

Pekin'de tüm okullarda görüntüle »

Pekin'de en son yorumlanan Çince Mandarin okulları

Beijing Language and Culture University

Başından beri orada her zaman birisi Zoe orada ailem her türlü soruyu yanıtlamaktan adında veya vardı. Onlar bizi çok fazla soru ya da benim için çok önemli yanlış sorular soruyorduk gibi hissediyorum asla. Çalışma, hatta yurt dışında ev benim... more

Hutong School Beijing

Öğretmenler çok profesyonel ve istiyorsanız, gerçekten çok, hatta sadece iki hafta içinde öğrenebilirsiniz. Tesisleri (Pekin'de nerede olduğumu) merkezi olarak Sanlitun hareketli alanı bulunmaktadır ve okul kendisi modern. Bir Hutong okula ait... more


Çince Mandarin KURS TÜRLERİ

Ne tür Çince Mandarin kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Çince Mandarin dil kursları

Genel Çince Mandarin kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Çince Mandarin geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Küçük Çince Mandarin kursları

Küçük Çince Mandarin kursları yazın Çince Mandarin öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Çince Mandarin yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Çince Mandarin sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Çince Mandarin yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Çince Mandarin kursları

Bire-bir iş Çince Mandarin dersleri özel ders ve özel bir Çince Mandarin öğretmeni ile kısa sürede Çince Mandarin öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki Çince Mandarin kursları

Profesyonel Çince Mandarin kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Çince Mandarin öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Eğitim ve iş

Iş ve çalışma Çince Mandarin programları

İş-çalışma programları Çince Mandarin öğrenmek ve aynı zamanda profesyonel iş deneyimi kazanmak isteyen yetişkinler içindir.

Uzmanlık Alanı

Özel Çince Mandarin kursları

Özel Çince Mandarin kursları Çince Mandarin eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.