Philadelphia'da İngilizce okulları

Philadelphia'da en son yorumlanan İngilizce okulları

FLS Chestnut Hill College

Ben şehri sevdim. Philadelphia'ya gelince FLS sunulan aktiviteler zevk yaz oldu. Öğretmenler daha fazla yardımcı oldular. Yardım ettiler benim dil beceri geliştirilmiş. more

FLS Chestnut Hill College

Genel olarak, benim öğretmen ve personel çok naziksiniz, ama farklı bir yaklaşım için arıyorsunuz Birleşik geldim ama bir öğretmen olarak ben içtenlikle sevmemek geleneksel yöntem buldum.Ayrıca sınıfta düzeyleri çok farklı olduğunu. Biliyorum bu... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.