Biz bir takım en iyi dil kursu arama site bina dil ve teknoloji meraklıları vardır.

Amacımız acı dil daldırma deneyiminizi planlama dışarı almaktır. Biz sitemiz içerisinde binlerce hemen kolayca karşılaştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kendinizi her dil okulu site arama saat harcamak istiyorsanız, bu bir seçenek. Eğer iyi bir anlaşma bulmak için daha kolay bir şekil tercih ederseniz, yardım edebiliriz. Sitemiz, en uygun sizin için bir bakışta seçmenize olanak veren bir şekilde ders sonuçlarını sunar.

Language International'da deneyiminizi daha iyi yapmak ve geri dil kursu planlama içine fun put istiyorum.


Bizim Kurucularımız tanışın

Karen Ong
Karen Ong

Yönetim Kurulu Başkanı

Tutkusu farklı kültürler ve diller için dLanguage Internationali başlamasını sağladı. Karen, bir dil ve seyahat meraklısı, 6 dil bilmektedir (ve şu anda Almanca, onun yedinci öğrenme) ve 6 kıtada 100'den fazla şehirlere seyahat etti.

Language International , dil ve kültür alışverişi kolaylaştırmak onun ilgi devamıdır. Language International başlamadan önce o MyHappyPlanet.com, eş dil değişimi site kurdu. Karen nerede o Robert F. Jasse Ödülü aldı Harvard Business School MBA derecesi almıştır.

Michael Reich
Michael Reich

Mali İşler Müdürü

ichael, İngilizce, Almanca ve Fransızca konuşabilmektedir ve şimdi Çince öğreniyor. Almanya'da doğdu. Fransa'da, Almanya'da ve Amerika'da birleşik devletleri'nin okudu. O şimdi satış ve finans işlevleri gerçekleştirir.

Language International önce UpDown.com, sanal bir yatırım sitesi, kuruluş tarihi ve Ruh Link GmbH, bir BT danışmanlık şirketi'nin sahibi oldu. Michael, işletme Üniversitesi Reutlingen, Almanya ve Fransa Reims Management School Harvard Business School ve lisans bir MBA derecesi aldı.


Öğrenci danışmanlarımız

Simone Reich
Simone Reich E-posta Simone »

Takım lideri ve öğrenci danışmanı (Almanca, İspanyolca, Fransızca, İngilizce)

Simone takım danışmanlık bizim öğrenci lideridir. O da Almanca, Fransızca ve İspanyolca konuşan öğrenciler önerir. O Almanya'da doğdu ama bir yıl Kolombiya ve Mısır'da 4 yıl boyunca yaşadı.

O antropoloji, Latin Amerika çalışmaları ve Hamburg Üniversitesi Psikoloji yüksek lisans derecesi aldı. Sertifikalı Tercüman, çevirmen ve İspanyolca ve Fransızca için yabancı dil muhabiri da. Dil uluslararası katılmadan önce Dahab, Mısır'daki bir PADI personel eğitmen olarak çalıştı.

Michele Bianchini
Michele Bianchini E-posta Michele »

Öğrenci danışmanı (İtalyanca, Fransızca, Danca, İngilizce)

Michele, bizim İtalyanca, Fransızca ve Danca öğrenciler danışmanlık. Sardunya büyüdüm, Dijon içinde okudu, Kopenhag ve Malta, amele, Pisa Üniversitesi gitti ve şimdi Berlin'de yaşıyor. Ek olarak İtalyanca, Fransızca ve Danca konuşuyor.

O bir üçlü tutar Avrupa Edebiyat Kültürleri master derecesi University of Bologna, University of Thessaloniki ve University of Haute Alsace. Ayrıca Avrupa Edebiyatı ve modern diller Pisa Üniversitesi lisans var.

Carla Oller
Carla Oller E-posta Carla »

Öğrenci danışmanı (Portekizce, İspanyolca)

Carla, bizim Portuguese- ve İspanyolca konuşan öğrenciler önerir. Annesi Portekizce ve babası İspanyolca. O İspanya'da büyüdüm ve Brezilya üniversiteye gitti.

O sosyal iletişim Yüksek Eğitim Enstitüsü Brasilia şehrindeki tasarımları - IESB Brezilya ve okudu reklam ve halkla ilişkiler, Üniversite Gerona İspanya'dan bir derecesi aldı. Language International katılmadan önce o, Communications Intelligence, İngilizce, Portekizce ve İspanyolca nerede o içeriği oluşturulan çalıştı.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli E-posta Iliana »

Öğrenci danışmanı (Fransızca, Yunanca, Türkçe, İngilizce)

Iliana bizim Fransızca, Yunanca ve Türkçe konuşan öğrenciler danışmanlık. O Atina'da büyüdüm ve Yunan anadili. 4 sene Paris'te yaşadı ve 6 yıldır Türkçe eğitimi için, Fransızca ve İngilizce konuşabilmektedir.

O Kapodistrian Atina Üniversitesi ve uluslararası ilişkiler yüksek lisans Türkçe ve Türk üzerinden lisans tutar Institut National des Langues et Civilisations Orientales Paris. Daha önce MyToys, Migreurop, Yunan konseyini mülteciler ve Amnesty International için çalışırdı.


Pazarlama ekibimiz

Jesse Gildesgame
Jesse Gildesgame

Ortaklıklar ve stratejik girişimleri

Jesse, şu anda iş geliştirme, içerik yöneticileri ve proje yöneticileri ağımız dil okulları, dünya çapında genişletmek için etkinleştirme üzerinde odaklanır.

Jesse Bowdoin üniversite felsefesi ve Siyasal Bilimler lisans derecesi ile mezun oldu. Ayrıca yurt dışında Güney Afrika Cape Town Üniversitesi de okudu. Üniversitede iken, Jesse 9.11 WBOR ve co led bloglama Budizm, bir online eğitim girişimi bir yönetim kurulu üyesi oldu.


Finans ve muhasebe ekibi

Jun Ge
Haziran Ge

Finans ve muhasebe stajyer

Jun Language International'ın hesaplarına borç ve alacak hesapları yönetir. O Çin Mandarin, İngilizce, Japonca ve bilmektedir.

Boston Üniversitesi ve lisans matematik Aktüerya bilimi ve ekonomi yönetiminin DePauw Üniversitesi ' nden master derecesi var. Daha önce Çin'de Çin hayat sigortası için aktüer bir analist olarak çalıştı. Ayrıca ING grup Dalian, Çin için bir analist çalıştı.


Sen?

Senin yüzünü burada görmek ister misin?

Biz hızla büyüyen bir start-up ve ekibimize katılmak ilginizi çekebilir olağanüstü bireyler ile bağlanmak sabırsızlanıyorlar.

Misyonumuz tarafından değişen enerji Eğer insanları bulmak ve daldırma programları değişen yaşam keşfetmek, sizden duymak isteriz. Bize [email protected] ulaşın.


Bizim ofisleri

Boston222 3rd Street, Suite 3130, Cambridge, Massachusetts, 02142, USA
BerlinAllee 6/7, 10.119, Berlin, Almanya Schönhauser