Biz en iyi dil kursu arama sitesi oluşturan bir dil ve teknoloji meraklıları ekibiyiz.

Dil kursunuzu rezerve ederken acı çekmemenizi istiyoruz. Sitemizi bir defada binlerce dersi kolayca karşılaştırmanıza yardımcı olmak için tasarladık. Eğer her dil okulu sitesinde kendiniz arama yaparak saatlerce vakit geçirmek istiyorsanız, bu seçeneklerden biridir. İyi bir anlaşma bulmanın daha kolay bir yolunu tercih ederseniz ise yardımcı olabiliriz. Sitemiz, sizin için en iyi kursun bir bakışta seçilmesine izin veren bir şekilde ders sonuçlarını sunar.

Language International'da, deneyiminizi çok daha iyi hale getirmek ve eğlenceyi ders planlamanızda tekrar dahil etmek istiyoruz.


Kurucularımızla tanışın

Karen Ong
Karen Ong

Kurucu ve Eş Yönetim Kurulu Başkanı

Dillere ve farklı kültürlere olan tutkusu, Language International'ı kurmasına neden olmuştur. Dil ve seyahat meraklısı olan Karen, 6 dil konuşmakta ve şu anda yedinciyi öğrenmektedir. 6 kıtada 100'den fazla şehri gezmiştir.

Language International, dilin ve kültür alışverişinin kolaylaştırılmasına olan tutkusunun bir devamı olarak gelmiştir. Language International'ı başlatmadan önce, kişiler arası bir dil değişimi sitesi olan MyHappyPlanet.com kurmuştur. Karen, girişimci liderlik becerileri alanında Robert F. Jasse Ödülünü kazandığı Harvard Business School'dan MBA derecesi almıştır.

Michael Reich
Michael Reich

Finans Direktörü - Eş Yönetim Kurulu Başkanı

Michael akıcı bir şekilde İngilizce, Almanca ve Fransızca biliyor ve şimdilerde Çince öğreniyor. Almanya'da doğan, Fransa, Almanya ve Birleşik Devletler'de eğitim alan Michael, Language International'da satış ve finans işlerimizi yürütmektedir.

Language International'dan önce bir BT danışmanlık firması olan Spirit Link GmbH'ın sahibi olan Michael, bir sanal yatırım sitesi olan UpDown.com'u kurmuştur. Michael, Harvard Business School'dan MBA ve Almanya'daki Reutlingen Üniversitesi'nden ve Fransa'daki Reims Yönetim Okulu'ndan İşletme Yöneticiliği derecesiyle mezun oldu.


Takım liderlerimiz

Simone Reich
Simone Reich email Simone »

Takım lideri ve öğrenci danışmanı (Almanca, İspanyolca, Fransızca, İngilizce)

Öğrenci danışmanlık ekibimize liderlik eden Simone, ayrıca Almanca, Fransızca ve İspanyolca konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Simone, Almanya'da doğmuş, Kolombiya'da bir yıl, Mısır'da dört yıl yaşamıştır.

Hamburg Üniversitesinde Antropoloji, Latin Amerika Çalışmaları ve Psikoloji alanlarında yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca, sertifikalı bir çevirmen, tercüman, ve İspanyolca ve Fransızca dillerinde muhabirlik yapmaktadır. Language International'a katılmadan önce, Mısır'ın Dahab şehrinde PADI Personel Eğitmeni olarak çalışmıştır.

Mathis Pedersen
Mathis Pedersen email Mathis »

Takım lideri (Danca, İsveççe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve az düzeyde İtalyanca)

Öğrenci danışmanı takımımıza liderlik eden Mathis, aynı zamanda ekibimiz için yeni öğrenci danışmanlarının işe alınmasından sorumludur. Aslen Danimarkalı olan Mathis, Fransızca öğrendiği Paris'te bir süre kaldıktan sonra geldiği Berlin'de12 yıldan beri yaşıyor. Uzun yıllardır dil öğrenmeyi sürdüren Mathis, Fransızca, İtalyancasını ilerletmeye ve daha iyi İspanyolca öğrenmeye çalışmaktadır.

Danimarka Roskilde Üniversitesi'nden Sosyal Bilimler ve Kültürel Coğrafya alanında yüksek lisans derecesi aldı ve ayrıca Almanya Potsdam Üniversitesi'nde okudu. Mathis, uzun yıllardır müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyeti konularında ekip lideri ve proje yöneticisi olarak çalışmaktadır.


Öğrenci danışmanlarımız

Fabio Reverdosa Cruz
Fabio Reverdosa Cruz email Fabio »

Öğrenci Danışmanı (Portekizce ve İngilizce)

Fabio, Portekizce ve İngilizce konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. Rio de Janeiro'da doğmuş olan danışmanımız, 10 yıldan fazla bir süre İngilizce öğretmiştir.

Hukuk fakültesinden onur derecesiyle mezun olan Fabio, farklı türlerdeki İngilizce sınavlarıyla başa çıkma konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Şimdilerde Almanca becerilerini geliştirmek istemektedir.

Francine Kloeckner
Francine Kloeckner email Francine »

Öğrenci danışmanı (Portekizce, İtalyanca, İngilizce)

Francine, Portekizce, İtalyanca ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Brezilya'nın Porto Alegre kentinde büyüyen Francine, Fransa'nın Grenoble ve İtalya'nın Roma kentinde yaşamış ve çalışmıştır. Portekizce ve İtalyanca'nın yanı sıra Fransızca konuşmakta, az düzeyde de İspanyolca ve Almanca bilmektedir.

Rio Grande do Sul Federal Üniversitesi'nden Sanat Tarihi bölümünden onur derecesiyle mezun olan Francine, Language International'a katılmadan önce Porto Alegre ve Roma'da kültür, müzecilik, sanat ve ayrıca çeviri ve turizm alanlarında çalıştı.

Giorgio Piccirillo
Giorgio Piccirillo email Giorgio »

Öğrenci danışmanı (İtalyanca, İspanyolca, İngilizce)

Giorgio, İtalyanca, İspanyolca ve İngilizce konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. Palermo'da büyüyen Giorgio, Viyana'da, Bristol'da, Sevilla'da ve Norveç'in bir çok şehrinde yaşamış ve çalışmıştır. Konuştuğu dillere ek olarak Almanca konuşuyor ve biraz Fransızca biliyor.

Uluslararası İlişkiler alanında lisans derecesine sahip olup, yüksek lisansını İngiltere'deki Bristol Üniversitesi'nde Uluslararası Güvenlik alanında yapmıştır. Language International'a katılmadan önce siyaset ve yolsuzlukla mücadele alanında, başta proje asistanı ve irtibat subayı olmak farklı pozisyonlarda çalışmıştır.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli email Iliana »

Öğrenci danışmanı (Ingilizce, Fransızca, Yunanca, Türkçe, İngilizce)

Iliana, İngilizce, Fransızca, Yunanca ve Türkçe konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Atina'da büyüyen ve ana dili Yunanca olan Iliana, Atina'da, İstanbul'da ve Paris'te yaşamıştır. 6 yıl boyunca Türkçe ve uluslararası ilişkiler eğitimi aldığından, akıcı bir biçimde Fransızca ve Türkçe konuşmaktadır.

Atina Kapodistrian Üniversitesi'nden ve İstanbul'da Mimar Sinan Üniversitesi'nden Türkçe alanında lisans derecesi ve Paris'teki Institut National des Langues et Civilisations Orientales-Langues O’'dan Uluslararası İlişkiler ve Türkçe üzerine yüksek lisans derecesi vardır. Daha önce MyToys, Migreurop, Yunan Mülteciler Konseyi, ve Uluslararası Af Örgütü için çalışmıştır.

Kristele Auer
Kristele Auer email Kristele »

Öğrenci Danışmanı (İngilizce ve İspanyolca)

Kristele, İngilizce ve İspanyolca konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. ABD'de doğup, El Salvador'da büyüyen, Hollanda'da eğitim görüp, Fransa ve Bali'de çalışan Kristele şimdi Berlin'de yaşıyor. İngilizce ve İspanyolca dillerine ek olarak, biraz Fransızca bilmekte ve Almanca öğrenmektedir.

Hollanda Saxion University'den Turizm İşletme alanında lisans derecesi almıştır. Language International'a katılmadan önce Bali'de bir hedef yönetimi şirketinde çalışmıştır.

Maria Luisa Malheiros
Maria Luisa Malheiros email Malu »

Öğrenci Danışmanı (Portekizce, İspanyolca ve İngilizce)

Malu, Portekizce, İspanyolca ve İngilizce konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. Brezilya, Belo Horizonte'de büyüyen, Kanada, Birleşik Krallık'ta yaşayan Malu, şu anda Berlin'de yaşıyor.

Çocukken video oyunu oynayarak İngilizce konuşmayı öğrenen danışmanımız, Dünya Kupası ve Brezilya'daki Olimpiyatlar sırasında İngilizce öğretmeni olarak çalışmıştır.

Language International'a katılmadan önce, video oyunu yerelleştirme alanında çalışarak Brezilyalı kullanıcılar için oyunların erişilebilir olmasını sağlamıştır.

Matthew Niebes
Matthew Niebes email Matthew »

Öğrenci danışmanı (İngilizce)

Matthew, Birleşik Devletler, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelandalı İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Birleşik Devletler'deki Peach Tree'de (Georgia) büyümüş ve yüksek lisansını Almanya'da tamamlamıştır.

Atlanta'daki Emory Üniversitesi'nden Tarih ve İngilizce (Almanca yandalıyla) mezun olduktan sonra, Heidelberg Üniversitesi'nde Amerikan Çalışmaları üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Michele Bianchini
Michele Bianchini email Michele »

Eğitmen ve Senior öğrenci danışmanı (İtalyanca, Fransızca, Danca, İngilizce)

Michele öğrenci danışmanı ekibimize eğitim vermekte, ayrıca, İtalyanca, Fransızca ve Danca konuşan öğrencilere de danışmanlık yapmaktadır. Sardunya'da büyüyüp, Dijon'da okuyan, Pisa'da üniversiteye gidip, Kopenhag ve Malta'da çalışan Michele, şimdi Berlin'de yaşıyor. İtalyanca'ya ek olarak Fransızca ve Danca konuşmaktadır.

Bologna Üniversitesi'nde Avrupa Edebiyat Kültürleri alanından, Selanik Üniversitesi and Haute Alsace Üniversitesi'nden yüksek lisans dereceleri vardır. Ayrıca, Avrupa Edebiyatı ve Modern Diller üzerine Pisa Üniversitesi'nde lisans eğitimi görmüştür.

Milda Mal
Milda Malcyte email Milda »

Öğrenci danışmanı (Fransızca, İtalyanca, Litvanyaca, İngilizce)

Milda, Fransızca, İtalyanca, Litvanyaca ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Litvanya Vilnius'da büyüyen Milda, Brüksel ve İtalya'da yaşamış ve okumuştur.

Vilnius Üniversitesi'nden Felsefe, Vilnius'daki Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija'dan yönetmenlik ve görsel işitsel sanatlar alanında lisans derecesi vardır. Ayrıca Roma'daki Centro Sperimentale di Cinematografia'da yönetmenlik eğitimi almıştır. Language International'a katılmadan önce film setlerinde yardımcı yönetmen ve prodüksiyon asistanı olarak çalışmıştır. Boş zamanlarında belgesel, film, müzik videoları ve işletmeler için çeşitli tanıtım işleri çekmektedir.

Nicole Arevalo
Nicole Arevalo email Nicole »

Öğrenci danışmanı (İspanyolca, Almanca, İngilizce)

Nicole, İspanyolca, Almanca ve İngilizce konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. Şili'de büyümüş ama yıllarca Almanya'da okumuş ve yaşamıştır.

Şili'deki Universidad de Concepción'da profesyonel çevirmen ve tercümanlık eğitimi almıştır. Ayrıca Almanya'nın Leipzig şehrinde akademik değişim için ISAP-DAAD Bursu kazanmıştır. Şu anda Universität Potsdam'da Yabancı Diller Dilbilimi alanında yüksek lisans yapmaktadır. Language International'a katılmadan önce 6 yıl boyunca üniversitesindeki Uluslararası İlişkiler Ofisi'nde çalışmıştır. Ayrıca Şili'de bir emlak şirketi olan Alcorp S.A.'da satış alanında hizmet vermiştir.

Omar Barahona
Omar Barahona email Omar »

Öğrenci Danışmanı (İngilizce ve İspanyolca)

Omar, İspanyolca konuşan Latin Amerika ve İspanya öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. İspanya'da büyüyüp, Hollanda'da okuyan, Amerika'da çalışıp ve şimdi de Berlin'de yaşayan Omar, İngilizce ve İspanyolca'nın yanı sıra, Fransızca ve İtalyanca bilmekte ve Almanca öğrenmektedir.

Salamanca Üniversitesi’nden Klasikler alanında lisans derecesine, Leiden Üniversitesi’nden Karşılaştırmalı Hint-Avrupa Dilbilimi dalında yüksek lisans derecesine ve Batı Virginia Üniversitesi’nden İspanyol edebiyatı ve dilbilim dalında yüksek lisans derecesine sahiptir. Language International'a katılmadan önce West Virginia Üniversitesi'nde İspanyolca öğretim asistanlığı yapmıştır.

Selin Oezen
Selin Oezen email Selin »

Öğrenci danışmanı (İngilizce, Almanca ve Türkçe)

Selin İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Almanya'da büyüyen, İngiltere ve Avustralya'da okuyup, yaşayan Selin'in ana dili Türkçe'dir. Selin lisansını Chichester Üniversitesi'nden Müzik alanında yapmış, Londra'daki Guildhall Müzik & Drama Okulu'ndan yüksek lisans derecesi almıştır.

Language International'a katılmadan önce müzisyen olarak çalışan Selin, hala boş zamanlarında Keman ve Viola dersleri vermektedir.

Sem Hoogstrate
Sem Hoogstrate email Sem »

Öğrenci Danışmanı (Fransızca, İngilizce, Hollandaca)

Sem, Fransızca, İngilizce ve Hollandaca konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Hollanda'nın Utrecht kentinde doğmuş ancak Fransa'nın güney batısında büyümüştür. Fransızca ve Hollandaca'ya ek olarak, az derecede Almanca da anlar ve konuşur.

Fransa, Limoges Üniversitesi'nden İngilizce çalışmaları alanında yüksek lisans derecesi (onur derecesi ile) almış, ayrıca Coventry Üniversitesi'nde de çalışmıştır. Berlin'e taşınıp Language International'a katılmadan önce Fransa'da İngilizce öğretmeni olarak hayatını sürdüren Sem, kültür, çeviri ve turizm alanlarında çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır.

Tamara Smith
Tamara Smith email Tamara »

Öğrenci Danışmanı (Almanca, İngilizce)

Tamara, Almanca ve İngilizce konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır. Almanya'da doğan ama İngiltere'de büyüyen Tamara, İngilizce ve Almanca'nın yanı sıra biraz İspanyolca, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

Doğu Medeniyeti ve Afrika Çalışmaları Okulu'ndan (Londra) Arapça ve Antropoloji dalında lisans derecesi (onur derecesi ile) almıştır. Berlin’e taşınıp Language International’a katılmadan önce İngiltere, Peru, Filistin ve Laos’un işgal altındaki bölgelerindeki mülteci topluluklarıyla çalışmış ve İngiltere iltica yasası konusunda eğitim almıştır. Şimdi Berlin'de yoga dersleri vermektedir.

Tatiana Dubyanskaya
Tatiana Dubyanskaya email Tatiana »

Öğrenci Danışmanı (Rusça, Lehçe, İngilizce)

Tatiana, Rusça, Lehçe ve İngilizce konuşan öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır.Moskova'da doğan Tatiana, kendini 'kültürler arasında bir gezgin' olarak tanımlıyor. Hint dilleri ve edebiyatı dersleri vermiş olan Tatiana, Rusya'daki Moskova Devlet Üniversitesi, Polonya'daki Jagiellonian Üniversitesi ve Hindistan'daki Jawaharlal Nehru Üniversitesi'nde modern Hint kültürü alanında araştırmalar yapmıştır. Deneyimli bir tercüman ve tutkulu bir Hintçe ve İngilizce öğretmenidir.

Ayrıca Urduca ve Bangladeşçe konuşup, İngilizce ve Rusça olarak araştırma makaleleri ve blog yazıları yayınlayan Tatiana, Almanca ve Lehçe'de daha akıcı olmayı hedefliyor.

Yaroslav Akimov
Yaroslav Akimov email Yaroslav »

Öğrenci danışmanı (Çince, Rusça, Almanca, İngilizce)

Yaroslav, Çince, Rusça ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Rusya'da büyüyen ve akıcı bir şekilde Çince ve Almanca konuşan Yaroslav, boş zamanlarında, orta ve ileri seviyedeki öğrencilere Çince öğretmektedir.

Almanya'daki Trier Üniversitesi'nden Çin Dil Bilimi alanında doktora derecesine sahiptir. Freie Universität Berlin'de Doğu Asya Çalışmaları alanında onur öğrencisi olarak bir master derecesi ve Moskova Devlet Üniversitesi'nden Çin Filolojisi alanında yine onur öğrencisi olarak lisans derecesi almıştır. 2013'te Katolik Akademik Değişim Servisinden (KAAD), 2010'da Pekin Üniversitesi'nden burs almıştır.


Pazarlama ekibimiz

Camila Onodera
Camila Onodera

Proje Yöneticisi

Camila şirket iç projelerimizi ve içeriğimizi yönetmektedir. Brezilyalı olan Camila, São Paulo'da büyümüştür ve yeni dil öğrenmeyi çok sever: Şimdiye kadar İngilizce, Japonca, İtalyanca, İspanyolca ve Almanca çalışmıştır.

São Paulo Üniversitesi'nden Moda ve Estetik Yönetimi alanında yüksek lisans derecesi ve Universidade Presbiteriana Mackenzie'den Reklam ve Pazarlama alanında lisans derecesi sahibidir. Language International'a katılmadan önce Procter & Gamble'da Topluluk Yöneticisi ve Müşteri Hizmetleri, Brezilya'daki Editora Abril'de Sanat Yönetmeni olarak çalışmıştır.

Matthew Niebes
Matthew Niebes

Okul İlişkileri Sorumlusu

Matthew, dünyadaki dil okullarıyla kurduğumuz ağımızı yönetir. Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletindeki Peachtree City'de büyümüş ve yüksek lisansını Almanya'da tamamlamıştır.

Universität Heidelberg'den Amerikan çalışmaları üzerine yüksek lisans ve Atlanta'daki Emory Üniversitesi'nden tarih ve İngilizce (Almanca yan dal) lisans derecesine sahiptir.


Finans ve Muhasebe ekibimiz

Marcis Bokmanis
Marcis Bokmanis

Finans Müdürü

Marcis Language International'ın borç ve gelir gider hesaplarını yönetmektedir. Letonya, Riga'da büyüdükten sonra Almanya'nın Berlin kentine taşınan Marcis, İngilizce, Letonca, Rusça ve ayrıca biraz Almance konuşmaktadır.

Marcis, 2007 yılında Riga'daki Letonya Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Language International'a katılmadan önce, Riga'daki AS DNB Banka''da raporlama analisti ve Riga'daki bir varlık yönetim şirketi olan Reverta'da muhasebeci olarak çalışmıştır. Boş zamanlarında uzun mesafe koşmayı sever.

Siri Amanda Rääf
Siri Amanda Rääf

Junior Finans Müdürü

Siri, İsveç Stockholm'de büyüdü. İngilizce, İsveççe bilen Siri, son zamanlarda Almanca öğrenmeye başladı.

2018'de Berlin'e taşınmadan önce yedi yıl Avustralya'nın Melbourne kentinde yaşadı. Melbourne'de İşletme (Muhasebe) alanında lisans eğitimi alırken ödeme sorumlusu olarak çalıştı.

Language International ekibine katılmadan önce Audible GmbH'de Muhasebe Yöneticisi olarak görev yaptı. Artık Marcis ile birlikte Language International’ın mali hesaplarını yönetiyor.


You?

Want to see your face here?

We're a fast-growing start-up and we're eager to connect with exceptional individuals who might be interested in joining our team.

If you are energized by our mission of changing the way people find and discover life-changing immersion programs, we'd love to hear from you. Drop us a line at [email protected].


Our office

BerlinSchönhauser Allee 6/7, 10119, Berlin, Germany