Simone Reich
Simone Reich E-posta Simone »

Takım lideri ve öğrenci danışmanı (Almanca, İspanyolca, Fransızca, İngilizce)

Simone, öğrenci danışmanlık ekibimize liderlik eder ve ayrıca Almanca, Fransızca ve İspanyolca konuşan öğrencilere danışmanlık yapar. Almanya'da doğdu ama Kolombiya'da bir yıl, Mısır'da 4 yıl yaşadı.

Hamburg Üniversitesinde Antropoloji, Latin Amerika Çalışmaları ve Psikoloji alanlarında yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca, sertifikalı bir çevirmen, tercüman, ve İspanyolca ve Fransızca için yabancı dilde muhabirlik yapmaktadır. Language International'a katılmadan önce, Mısır'ın Dahab şehrinde PADI Personel Eğitmeni olarak çalıştı.

Michele Bianchini
Michele Bianchini E-posta Michele »

Eğitmen ve kıdemli öğrenci danışmanı (İtalyanca, Fransızca, Danca, İngilizce)

Michele öğrenci danışman ekibimize eğitim vermektedir. Ayrıca, İtalyanca, Fransızca ve Danca konuşan öğrencilere de danışmanlık yapıyor. Sardunya'da büyüdü, Dijon'da okudu, Pisa'da üniversiteye gitti, Kopenhag'da ve Malta'da çalıştı ve şimdi Berlin'de yaşıyor. İtalyancaya ek olarak Fransızca ve Danca konuşmaktadır.

Bologna Üniversitesi, Selanik Üniversitesi and Haute Alsace Üniversitesinde Avrupa Edebiyat Kültürleri alanında yüksek lisans yaptı. Ayrıca, Avrupa Edebiyatı ve Modern Diller üzerine Pisa Üniversitesinden lisans eğitimi vardır.

Yaroslav Akimov
Yaroslav Akimov E-posta Yaroslav »

Öğrenci danışmanı (Çince, Rusça, Almanca, İngilizce)

Yaroslav, Çince, Rusça ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Rusya'da büyüdü ve akıcı bir şekilde Çince ve Almanca konuşmakta. Boş zamanlarında, orta ve ileri öğrencilere Çince öğretir.

Almanya'daki Trier Üniversitesinden Çin dil biliminde doktora derecesine sahiptir. Berlin Özgür Üniversitesinden Doğu Asya Çalışmalarında (onur derecesi ile) bir master derecesi ve Moskova Devlet Üniversitesinden Çin Filolojisinde bir lisans (onur derecesi ile) derecesi bulunmaktadır. 2013'te atolik Akademik Değişim Servisinden (KAAD), 2010'da Pekin Üniversitesinden burs aldı.

Nicole Arevalo
Nicole Arevalo E-posta Nicole »

Student advisor (Spanish, German, English)

Nicole, İspanyolca, Almanca ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Şili'de büyüdü, ancak yıllarca Almanya'da eğitim gördü ve yaşadı.

Şili'deki Universidad de Concepción'dan çeviri lisans diplomasına sahiptir. Ayrıca, Leipzig Almanya'daki bir akademik değişim için ISAP-DAAD Bursu'nu aldı. Language International'a katılmadan önce, Şili'de bir emlak şirketi olan Alcorp S.A.'da satışlarda bulundu.

Francine Kloeckner
Francine Kloeckner E-posta Francine »

Öğrenci danışmanı (Portekizce, İtalyanca, İngilizce)

Francine, Portekizce, İtalyanca ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Brezilya'nın Porto Alegre kentinde büyüdü ve Fransa'nın Grenoble kentinde ve İtalya'nın Roma kentinde yaşadı ve çalıştı. Portekizce ve İtalyanca'nın yanı sıra Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Son zamanlarda Almanca öğrenmeye de başladı.

Rio Grande do Sul Federal Üniversitesi'nden Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu (onur derecesiyle). Language International'a katılmadan önce Porto Alegre'de ve Roma'da Kültür, Müzecilik, Sanat ve ayrıca Çeviri ve Turizm alanlarında çalıştı.

Milda Mal
Milda Mal E-posta Milda »

Öğrenci danışmanı (Fransızca, İtalyanca, Litvanyaca, İngilizce)

Milda, Fransızca, İtalyanca, Litvanyaca ve İngilizce öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Litvanya Vilnius'da büyüdü, ancak Brüksel'de ve İtalya'da yaşadı ve okudu.

Vilnius Üniversitesinden Felsefe alanında lisans derecesi ve Vilnius'daki Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija'dan yönetmenlik alanında lisan derecesi vardır. Ayrıca İtalyan'nın Roman kentindeki Centro Sperimentale di Cinematografia'da yönetmenlik eğitimi aldı. Language International'a katılmadan önce film setlerinde yardımcı yönetmen ya da üretim asistanı olarak çalıştı. Boş zamanlarında halen belgesel filmleri yönetiyor ve yaratıyor.

Matthew Niebes
Matthew Niebes E-posta Matthew »

Öğrenci danışmanı (İngilizce)

Matthew, Birleşik Devletler, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'dan İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Birleşik Devletler'deki Peach Tree'de (Georgia) büyüdü ve yüksek lisansını Almanya'da tamamladı.

Heidelberg Üniversitesinde Amerikan Çalışmaları üzerine yüksek lisans yaptı ve Atlanta'daki Emory Üniversitesinden Tarih ve İngilizce (az bir Almanca ile) mezun oldu.

Camila Onodera
Camila Onodera E-posta Camila »

Öğrenci danışmanı (Portekizce, Japonca, İngilizce)

Camila, Portekizce, Japonca ve İngilizce konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Annesinin ailesi Japon, babasının ailesi ise İtalyandır. Brezilyalı, São Paulo'da büyüdü ve yeni dil öğrenmeyi sever: Japonca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca biliyor.

São Paulo Üniversitesinden moda yönetimi üzerine yüksek lisans ve Universidade Presbiteriana Mackenzie'den reklamcılık ve pazarlama lisans derecesi almıştır. Language International'a katılmadan önce, Procter & Gamble için Topluluk Yöneticisi ve Müşteri Hizmetleri üzerine ve Brezilya'da Editora Abril için Sanat Yönetmenliği görevlerinde bulundu.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli E-posta Iliana »

Öğrenci danışmanı (Fransızca, Yunanca, Türkçe, İngilizce)

Iliana, Fransızca, Yunanca ve Türkçe konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Atina'da büyümüş ve Yunanca ana dilidir. 4 yıldır Paris'te yaşadı ve 6 yıl boyunca Türkçe eğitimi aldı, bu nedenle Fransızca ve Türkçe'yi akıcı bir şekilde konuşuyor.

Atina Kapodistrian Üniversitesinden Türkçe üzerine lisans derecesi ve Paris'teki Institut National des Langues et Civilisations Orientales-Langues O’'den Uluslararası İlişkiler ve Türkçe üzerine yüksek lisans derecesi vardır. Daha önce MyToys, Migreurop, Yunan Mülteciler Konseyi, ve Uluslararası Af Örgütü için çalıştı.

Katharina Silberg
Katharina Silberg E-posta Katja »

Öğrenci danışmanı (Almanca, Rusça, İspanyolca, İngilizce)

Katharina (veya Katja) Almanca, Rusça ve İspanyolca konuşan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Almanya'da büyüdü, ancak Meksika'da Playa del Carmen'de yaklaşık bir yıl yaşadı. Almanca'ya ek olarak, akıcı Rusça ve İspanyolca, gelişmiş Fransızca ve orta düzeyde İtalyanca konuşmaktadır.

Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesinden Romence Dilleri ve Edebiyat alanında lisans derecesine sahiptir. Language International'a katılmadan önce Mönchengladbach'daki appy Dance Bale Okulunda dans öğretmeni ve Playa del Carmen'deki Playalingua del Caribe'de bir dil öğretmeni (Rusça, İngilizce, Almanca) olarak çalıştı.