Lütfen bu politikaların dikkatle gözden geçirin. Onlar satın Language International yöneten satış şartları vardır.Language International ile sipariş bu ilkeler geçerli siparişe anlaşma, yani sipariş önce onları anlamak emin olmak.

Language International'ın geri ödeme politikası hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayın. Unutmayın ki bir geri ödeme almak için sağ taraftaki sınırlamalar olabilir.

Bir konu seçin:
Başvuru süreci
Şartlar ve koşullar
Geri ödeme politikası
Erteleme veya iptal politikası
Fesih politikası

Başvuru süreci

 1. Son ödeme tarihi:: Faturalar fatura tarihinden itibaren 7 günden için geçerlidir. Tüm kurs ücretleri tam hayır sonraki 30 gün ders başlamadan önce ödenmelidir. Ders başlamadan önce 30 günden az bir rezervasyon yaptıysanız, ücretleri derhal ödenir. Language International tam ödeme alındığı doğrulandı ve rezervasyon onayı gönderilen kadar rezervasyonunuzu teyit değil. Zamanında ödeme ders iptali ve müsadere ücretleri neden olabilir.
 2. Vize bilgileri:: Öğrenci ilgili seyahat izni veya vize düzenlemek için ve geçerli bir pasaporta sahip olmak sorumluluğundadır. Biz kayıt ve tam ödeme aldıktan sonra, biz öğrencinin vize uygulaması ile size yardımcı olmak için destekleyici belgeler sağlayacaktır:

  • Birleşik Krallık için: Kabul ya da doğrulayıcı çalışmalar kabul mektubu
  • ABD için: Sertifika uygunluk (Form I-20)
  • Avustralya için: Kayıt Onayı
  • Yeni Zelanda için: Ücret makbuzu
  • Başka bir ülke için: davet mektubu veya kabul mektubu
 3. Seyahat ve sağlık sigortası:: Seyahat ve sağlık sigortası zorunlu ders uzunluğu veya kurs/vize türüne bakılmaksızın kalış süresi için. Geçerli sigorta Language Internationalí satın alabilirsiniz Kapsamı Ayrıntılar istek üzerine mevcuttur. Öğrenci okulda girişte sağlık sigortanızı göstermek için gereklidir. Bizim sigortaları hakkında daha fazla bilgi
 4. Ek hizmetler:: Fatura üzerinde özellikle belirtilmedikçe, herhangi bir ek hizmetler dahil değildir (Havaalanı transferleri, seyahat, Çamaşırhane, telefon masrafları, geziler, sağlık giderleri, özel bir diyet, sınav ücretleri ve konaklama ve kayıt değişiklik değişiklik).

Şartlar ve koşullar

 1. Kurallar ve düzenlemeler:: Tüm öğrenciler, kurallar ve özel okul düzenlemelerine tabi katıldı.
 2. Geliş ve gidiş:: Tüm konaklama aksi belirtilmedikçe kurs başlamadan önce tarihe kadar kurs bitiş tarihinden Cumartesi sabah Pazar dolu
 3. Geç saatte varış, tatiller ve devamsızlıkları:: Öğrenci ders geç başlar veya absent kurs sırasında cevapsız zaman için herhangi bir geri ödeme yapılmacaktır. Devamsızlık dönemlerini kurs ücretsiz bir uzantısı ile yapılamaz.
 4. Yemekler ve sınıfları cevapsız:: Herhangi bir geri ödeme veya oyuncu değişikliği, yemekler ve sınıfların sınavları, geziler, staj, ilk gün yönlendirmesini veya normal zamanlama dışında kalan diğer yükümlülükleri nedeniyle özledim yapılmacaktır.
 5. Resmi tatil günleri:: Sınıflar normalde düzenlenen değil ve çoğu okul İmkanları genel tatil günlerinde kapalıdır. Aksi belirtilmedikçe tüm kurs başlangıç tarihleri Pazartesi günü. Pazartesi günü bir bayram ise, başlangıç tarihi Salı günü düşecek. Tazminat sınıflar genel tatil günlerinde değil teklif etmek için yapılmış değil.
 6. Kampüs İmkanları:: Eğer öğrenciler üniversite veya kolej bir kampüste yer alan bir okulda bir kursa katılma, kampüs tesislerine kampüs tatil dönemlerinde mevcut olmayabilir tavsiye edilir.
 7. Değişiklik ücreti:: En az 4 hafta ihbar herhangi bir değişiklik için gereklidir. Elbette bir değişiklik tarihleri istenmişse, konaklama veya program türü, size bir değişim ücreti, USD150, GBP100 veya EUR150, istek yapıldığında ödenir tahsil edilecektir. Bu ücret iade edilmez. Kursa başladıktan sonra istenen herhangi bir değişiklik için dil okulu doğrudan temasa geçin.

  İlk ve son rezervasyon arasındaki maliyet değişiklikleri için sorumlu olacaksınız Tüm değişiklikleri okul müdürü onaylanması gerekir. Değişim ücreti kurs genişletmek için değil, ama son dakika homestay uzantıları için yedek ücret ödemeniz gerekebilir.

  Dersler bir azalma sonucunda herhangi bir değişiklik bir fesih ve yeni bir rezervasyon kabul edilir. Böylece antenler yöneten standart şartlar koşullara tabi olacaktır (fesih politikası bakın) .
 8. Değişiklik politikası:: Dil seviyesini test sonra okula alınması üzerine geldiğinizde, bir öğrenci ayırtıldı ders için uygun olmadığı bir düzeyde olması fark edilirse okul farklı bir müfredat ve daha az ders olabilir bir uygun düzeyde sınıfında, öğrenci yerleştirmek için hakkını saklı tutar.
 9. Program değişiklikleri:: Language International kurs başlangıç tarihleri, ders müfredatı ve programları, hatalar, eksiklikler ve kontrolü dışındaki durumlar nedeniyle herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir. Ancak, burada ders ilk ders başlamadan önce yeniden planlandı ve yeni tarih için öğrenci kabul edilemez durumda, tüm ücretler iade edilecektir.
 10. Fiyatlar:: Language International vergi artışları, hükümet eylemleri veya dil International'ın kontrolü dışındaki olaylardan dolayı fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.
 11. Kitaplar ve öğrenme malzemeler:: Bazı kurslar, kitap ve diğer öğrenme malzeme alımı gerektirebilir.
 12. Sınırdışı/süspansiyon:: Herhangi bir öğrenciye bir suç işleyen, okul kuralı ihlal eden, çok düşük katılım kaydı yok veya o doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu, okuldan veya olabilir askıya bir tutar ödemek başarısız olur. Herhangi bir geri ödeme-ecek verilmek ve göçmenlik yetkilileri bildirilir.
 13. Sorumluluk:: Language International, onların yönetim, görevlileri, çalışanları, bağlı, ajanlar ve ortakları ile ilgili kayıp, sorumluluk, hasar, yaralanma, hastalık veya ihlal veya aksi takdirde her koşulda Language International için belirli bir program için ödeme tam miktarı sınırlıdır. Bu kişiler hiçbir şekilde dolaylı veya sonuçsal kayıp ya da zarar için herhangi bir sorumluluk olacak. Bu kişiler hiçbir şekilde herhangi bir hizmet gibi üçüncü taraflar tarafından sağlanan ama okul, konaklama sağlayıcıları ve sigorta şirketleri tarafından sunulan hizmetler sınırlı değildir sorumlu olacaktır.
 14. Zorlayıcı sebep:: Language International herhangi bir hizmet için sözleşmeye yangın, doğal afet ve hükümet Yasası, tedarikçileri veya taşeron, nedeniyle işgücü anlaşmazlıkları bağlılar veya kendi kontrolü dışında olan başka bir nedenle yerine getirmek mümkün olduğu durumlarda sorumlu değildir.

Geri ödeme politikası

Hangi ücretler başlangıçta alınan hesap para iadesi yapılacaktır. Tüm İadeler yazılı bildirim 5 iş günü içinde yapılacaktır.

Erteleme veya iptal politikası

İptal için rezervasyon onay formunda listelenen varış tarihinden 14 gün kadar dönemi ifade eder. Tüm iptal işlemleri/ertelemeler için tebliğ daha az önce varış tarihinden 14 gün, herhangi bir ücret iade etmez.

İptaller/ertelemeler için nedeniyle vize reddi, yazılı bildirim ve ilgili destekleyici belgeleri alınmasından sunulan en az 14 gün önce varış tarihinden rezervasyon onay formunda listelenen dil uluslararası gerekir. İlgili destekleyici belgeleri aldıktan sonra özel ders, konaklama, Havaalanı transferi ve malzeme ücretleri % 100 okul tarafından ücret daha az herhangi bir diğer iptal ücreti ödenecektir.

İptal / ertelemeler nedeniyle vize reddi sadece uygun vize kategorisi için başvuran öğrenciler için geçerlidir. Bir öğrenci yanlış vize kategorisi için geçerliyse, bu bir vize ilgili iptal edilir / erteleme kabul edilir. İptaller/ertelemeler için ilgili iptaller ertelemeler/vize 14 gün yapılan veya rezervasyon onayı formunda varış tarihinden önce iptal ücreti ödenen ücretler % 50'ye eşdeğer daha uygulanacaktır.

Ekspres posta ücreti, konaklama yerleştirme ücreti, kayıt ücreti, sağlık ve kişisel sigorta ücreti, banka havalesi veya kredi kartı ücret, tüm durumlarda (sigortası olan öğrenciler de dahil olmak üzere), para birimi döviz kurundaki, dolayısıyla farklılıklar ücretleri değiştirmek ve başka bir hizmet ücreti iade edilmez. Ayrıca, banka havalesi ile gönderilen tüm İadeler 55 $ banka transfer ücreti uygulanır. Daha fazla milletten için bir kurs rezervasyon önce geçerli vize yok yüksek riskli ülkelerin ek bir idari ücret 500 $ her durumda yapılmaz. Yüksek riskli ülkeler listesini görmek

Fesih politikası

Fesih, birinci sınıf başladıktan sonra durdurma veya bir ders veya dersler bölümünü bırakarak, uzantıları ayırtıldı anlamına gelir. Her durumda, ücret iadesi olmayacaktır rezervasyon onay formunda listelenen varış tarihinden sonra yapılmış. Onların programı sonlandırmak öğrenciler tamamlama sertifikası almak için uygun olmayabilir.