İstediğiniz dil kursunu en düşük fiyatla edinmenin zor bir çalışma olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Düşük Fiyat Garantimizi oluşturduk, böylece dil kursunuzu her zaman güvenle alabilirsiniz.

Düşük Fiyat Garantisi nedir?

Oldukça basit! En düşük fiyatı alacağınızı garanti ederiz. Aynı dil kursu için başka bir yerde 48 saat içinde daha iyi bir fiyat bulursanız, farkı iade edeceğiz.

Düşük Fiyat Garantisi ne için geçerlidir?

Düşük Fiyat Garantisi, öğrenim ücretleriniz ve barınma fiyatlarınız da dahil olmak üzere, dil kursunun neredeyse her bölümünü kapsar. Başka bir dil kursu rezervasyon sitesi veya seyahat acentesi içinde daha kapsamlı bir fiyat garantisi bulamazsınız. Diğer kısıtlamalar geçerlidir.

Düşük Fiyat Garantisinden nasıl yararlanabilirim?

Rezervasyonunuzdan sonraki 48 saat içinde bize ulaşın ve daha düşük fiyatı bulduğunuz yerdeki müşteri destek temsilcimize söyleyin. Ayrıntılara bakınız.

Düşük Fiyat Garantisi Şartlar ve Koşulları

 1. Düşük Fiyat Garantisi.

  Muhtemel olmayan bir durumda, başka bir web sitesinde bize rezervasyon yaptıktan sonraki 48 saat içinde daha düşük bir oranda bir fiyat bulursanız, farkı size kredi olarak vereceğiz veya size geri ödeyeceğiz. Bu Düşük Fiyat Garantisi, aşağıda listelenen kayıt ve koşullara tabidir.
 2. Bir Hak Talebinin Bildirilmesi.

  Düşük Fiyat Garantisi kapsamında bir talep yapmak için rezervasyonunuzdan 48 saat sonra bize ulaşmanız gerekir. Düşük ücret, müşteri hizmetleri temsilcilerimizin belirlediği şekilde, sizinle irtibata geçtiğiniz anda rezervasyon için kullanılabilir olmalıdır.
 3. "Bir elmanın yarısı" Olmalı Karşılaştırması.

  Düşük Fiyat Garantisi, yalnızca belirli dil okul veya sağlayıcı, konaklama (oda ve komisyon türü dahil), uygulanabilir geri ödeme politikası ve bizim tarafımızdan ayrılmış olarak aynı tarih ve saatler gibi kesin dil kursu eşleşmeleri için geçerlidir. Herhangi bir tek başına rezervasyon (örneğin, tek başına bir dil kursu veya konaklama) için karşılaştırma, başka bir web sitesi aracılığıyla bağımsız olarak satın alınmış aynı ürüne (yani, dil kursunu + konaklamayı + uçuşları içeren bir dil seyahat paketinin parçası olmayan) ait olmalıdır. Aşağıda belirtildiği gibi, Düşük Fiyat Garantisi, yalnızca arama sonuçlarımızda gösterilen, hiçbir vergi ve ücret içermeyen, rezervasyonu yapılan dil kursunun maliyeti için geçerlidir. Düşük fiyat garantisi, okul, kurs veya benzer rezervasyon ayrıntılarının satın alma sonrasına kadar bilinmeyen web sitelerindeki rezervasyonlar için geçerli değildir. Sınırlama olmadan, yerleşiklik, bölgesel ve yaşla ilgili şartlar da dahil olmak üzere daha düşük fiyata dayatılan (eğer varsa) tüm şartları yerine getirmelisiniz.
 4. Karşılaştırma Oranları Çevrimiçi Olarak Genel Halka Açık Olmalı.

  Düşük Fiyat Garantisi yalnızca hem web sitesinde duyurulan hem de halka açık fiyatlara uygulanır. Örneğin, üyelik programı web sitelerinde, kurumsal indirimlerde veya oranlarda sunulan oranları içermez; grup, kontrat, ödül programı, teşvik, toplantı, kongre, destek veren kuruluşlar veya hat içi fiyatlar; açık artırma veya benzeri işlemlerle elde edilen fiyatlar; veya yalnızca bir kupon kullanarak kullanılabilen fiyatlar veya genel halka sunulmayan diğer tanıtımlar. Düşük ücret, ücret almak için aradığınız bir web sitesinden veya aldığınız bir e-postadan gelmeyebilir. Oran, web sitemizde (ve para birimi dönüştürücüleri referans almadan) reklamı yapılanla aynı para biriminde alıntılanmalı ve rezerve edilmelidir.
 5. Hak Taleplerinin Doğrulanması.

  Makbuzlar da dahil olmak üzere tüm istekler doğrulanmaya tabidir. Ekran görüntülerini ya da personelimiz tarafından bağımsız olarak doğrulanamayan daha düşük bir fiyatın kanıtlarını kabul etmeyeceğiz. Ayrıca, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bir basım veya başka bir hatanın sonucu veya sahte veya kötü niyetle yapılmış herhangi bir talebi doğrulamayacağız. Tek başına rezervasyonların doğrulanması için, müşteri hizmetleri temsilcisi, kiralamanızı veya otel konaklamanızı tamamladıktan sonra, otuz (30) gün içinde makbuzunuzun bir kopyasını bize yollamınızı isteyecektir. Doğrulanmış talepler, doğrulama işleminden yaklaşık 30 gün içinde rezervasyon için kullanılan kredi kartına geri ödeme veya bir çek alacaktır.
 6. Değişiklikler.

  Düşük Fiyat Garantisini değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız veya herhangi bir nedenle herhangi bir sebeple veya herhangi bir nedenle, herhangi bir kişiye, önceden bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir sorumluluk üstlenmeden kısıtlama getirebiliriz. Talebiniz sırasında yürürlükte olan şartlar, Düşük Fiyat Garantisi kapsamında uygunluğunuzu belirlemektedir. Düşük Fiyat Garantisinde herhangi bir değişiklik yapılmadığı takdirde, size verilen kupon geçerli olacaktır. Hükümler ve Koşulların herhangi bir hükmünün yerine getirilmemesi, söz konusu hükmün feragatını teşkil etmez.