Dil kursunuzu rezerve ederken acı çekmemenizi istiyoruz. Sitemizi bir defada binlerce dersi kolayca karşılaştırmanıza yardımcı olmak için tasarladık. Eğer her dil okulu sitesinde kendiniz arama yaparak saatlerce vakit geçirmek istiyorsanız, bu seçeneklerden biridir. İyi bir anlaşma bulmanın daha kolay bir yolunu tercih ederseniz ise yardımcı olabiliriz. Language International'da, deneyiminizi çok daha iyi hale getirmek ve eğlenceyi ders planlamanızda tekrar dahil etmek istiyoruz.

friendly advisors

Doğru dersi karşılaştırmanıza ve seçmenize yardımcı oluyoruz

Dünyanın en iyi itibarlı okullarından gelen 1000 dil kursu hakkında bilgi sahibiyiz. Okulları, kursları ve fiyatları karşılaştırmanızı kolaylaştırıyoruz. Öğrenci danışmanlarımız doğru ders seçmenize, sorularınızı cevaplamanıza ve sizi doğrudan okulunuza bağlamanıza yardım edecektir.

free to use

Düşük fiyat garantili ücretsiz kullanım

Hizmetimizi kullanmak için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bizden bir ders rezervasyonu yaptığınızda, okuldan sadece küçük bir havale ücreti alarak para kazanırız. Bize rezervasyon yaptırmanın en büyük yararı, düşük fiyatları almanızın garantisidir. Başka herhangi bir yerden daha ucuz fiyat bulursak, kursların fiyatlarını ona göre eşleştireceğiz. Detaylar için düşük fiyat sayfasına bakınız.

free online course

Ücretsiz premium çevrimiçi kurs

Her rezervasyonda Babbel veya English Central ile ortaklaşa ücretsiz 4 haftalık bir çevrimiçi kurs sunuyoruz.Kurucularımızla tanışın

Karen Ong
Karen Ong

Yönetim Kurulu Başkanı

Dillere ve farklı kültürlere olan tutkusu, Language International'ı başlatmasına neden oldu. Karen, dil ve seyahat meraklısıdır, 6 dil konuşmaktadır (şu anda yedinciyi öğrenmekte) ve 6 kıtada 100'den fazla şehri gezmiştir.

Language International, dilin ve kültür alışverişinin kolaylaştırılmasına olan ilgisinin bir devamıdır. Language International'ı başlatmadan önce, eşler arası bir dil değişimi sitesi olan MyHappyPlanet.com kurdu. Karen, girişimci liderlik becerileri için Robert F. Jasse Ödülünü aldığı Harvard Business Okulundan MBA derecesine sahiptir.

Michael Reich
Michael Reich

Mali İşler Müdürü

Michael akıcı bir şekilde İngilizce, Almanca ve Fransızca biliyor ve şimdi Çince öğreniyor. Almanya'da doğdu ve Fransa, Almanya ve Birleşik Devletler'de okudu. Şimdi Language International'daki satış ve finans işlerimizle ilgilenmektedir.

Language International önce, sanal bir yatırım sitesi olan UpDown.com'u kurdu, ve bir BT danışmanlık firması olan Spirit Link GmbH'ın sahibiydi. Michael, Harvard Business Okulu'ndan MBA derecesiyle ve Almanya'daki Reutlingen Üniversitesi'nden ve Fransa'daki Reims Yönetim Okulu'ndan İşletme Yöneticiliği derecesiyle mezun oldu.