Aix-en-Provence'de En İyi 3 Fransızca Dil Okulu 2020 (₺ 1,337'dan Başlayan)

Aix-en-Provence'de en son yorumlanan Fransızca okulları

The International Bilingual School of Provence

Neyi sevdim: - Fransızca öğrenen öğrenciler için öğretmenler arkadaş canlısı ve naziktiler - Sanat etkinlikleri çok iyiydi ve çocuklar bundan çok zevk aldılar Geri bildirim için öneriler - IBS, ebeveynlerin öğretmenlerle tanışma ve... more

The International Bilingual School of Provence

IBS'de harika bir deneyim yaşadım. Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarla tanışmak, İngilizce konuşmak ve hatta başka bir ülkenin insanlarıyla benim insanlarım arasındaki farkları fark etmek çok iyi. Derslerim sırasında birçok Fransız... more


Fransızca KURS TÜRLERİ

Ne tür Fransızca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Fransızca dil kursları

Genel Fransızca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Fransızca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior Fransızca kursları

Junior Fransızca kursları yazın Fransızca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Fransızca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Fransızca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Fransızca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki Fransızca kursları

Profesyonel Fransızca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Fransızca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Fransızca kursları

Uzmanlık Fransızca kursları Fransızca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.