Aix-en-Provence'de En İyi 2 İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 5,436'dan Başlayan)

Aix-en-Provence'de en son yorumlanan İngilizce okulları

The International Bilingual School of Provence

Neyi sevdim: - Fransızca öğrenen öğrenciler için öğretmenler arkadaş canlısı ve naziktiler - Sanat etkinlikleri çok iyiydi ve çocuklar bundan çok zevk aldılar Geri bildirim için öneriler - IBS, ebeveynlerin öğretmenlerle tanışma ve... more

The International Bilingual School of Provence

IBS'de harika bir deneyim yaşadım. Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarla tanışmak, İngilizce konuşmak ve hatta başka bir ülkenin insanlarıyla benim insanlarım arasındaki farkları fark etmek çok iyi. Derslerim sırasında birçok Fransız... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.