Amman'da En İyi 6 Arapça Dil Okulu 2019 (₺ 517'dan Başlayan)

Amman'da en son yorumlanan Arapça okulları

Ahlan World Jordan

Amman, Ahlan Jordan okulda bir ay süren kursa katıldı. Orta Doğu'daki Arapça okumak istiyorum Eğer bu okul seçmek için önerilir benim deneyime dayalı.Bir kere havaalanında beni aldı bir sürücü geldi ve bana ev sahibi ailem aldı. Onlar sadece sadece... more

Ahlan World Jordan

Ahlan dünya Iliana Amman, Fas ve Mısır okullarda tartışırken sonra zamanlanmış benim deneyim organize etmemi hangi yardımcı bir düzenli ve düzgün çalışan hizmetidir.Amman'da bir harika zaman geçirdim. İmkanlar were amazing, sosyal etkinlik programı... more


Arapça KURS TÜRLERİ

Ne tür Arapça kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Arapça dil kursları

Genel Arapça kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Arapça geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

İş

Ticari Arapça kursları

Bire-bir iş için Arapça dersleri özel ders ve özel bir Arapça öğretmeni ile kısa sürede Arapça öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Eğitim ve iş

Eğitim ve çalışma için Arapça programları

İş-çalışma programları Arapça öğrenmek ve aynı zamanda profesyonel iş deneyimi kazanmak isteyen yetişkinler içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Arapça kursları

Uzmanlık Arapça kursları Arapça eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.