Amsterdam'da En İyi 3 Felemenkçe Dil Okulu 2019 (₺ 3,439'dan Başlayan)

Amsterdam'da en son yorumlanan Felemenkçe okulları

Language Corner

Benim için harika bir deneyim oldu, öğretmen çok eğlenceli ve yetenekli, kursun kısa olması iki şey yeterli değil, gelecekte daha fazla zaman için başka bir kurs yapma imkanım olduğunu umuyorum. , her şey için teşekkürler.. Gabriele more

Twist and Talk

Tabii çok dinamik ve eğlenceli, öğretmenlerin iyi insan kalitesi ve açıklama sırasında çok pasif. İnteraktif sınıflar utanç duymayı öğrenmeyi ve bir kenara bırakmayı kolaylaştırır, more


Felemenkçe KURS TÜRLERİ

Ne tür Felemenkçe kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Felemenkçe dil kursları

Genel Felemenkçe kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Felemenkçe geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

Felemenkçe yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Felemenkçe sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Felemenkçe yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki Felemenkçe kursları

Profesyonel Felemenkçe kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Felemenkçe öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Felemenkçe kursları

Uzmanlık Felemenkçe kursları Felemenkçe eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.