Amsterdam'da En İyi 3 Felemenkçe Dil Okulu 2020 (₺ 3,639'dan Başlayan)

Amsterdam'da en son yorumlanan Felemenkçe okulları

Language Corner

İki haftalık kursum, Amsterdam'daki Language Corner'da A2 Felemenkçe öğrenmek kesinlikle beklentilerimin ötesine geçti. Bir kursun didaktik yönünü ve yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli kısmını birleştiren fantastik sınıflar. Vivianne adlı... more

Language Corner

Dil Köşesi'ndeki deneyimim harikaydı. Birçok yeni arkadaş edindim, öğretmenler çok heyecanlı ve çok fazla bilgiyle, İzabel - yönetici ve iletişim ajanı bu dönemde tanıştığım en iyi insandı. Sınıflar günde 3 saat sürüyordu ve çok yoğundu.... more


Felemenkçe KURS TÜRLERİ

Ne tür Felemenkçe kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Felemenkçe dil kursları

Genel Felemenkçe kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Felemenkçe geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

Felemenkçe yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Felemenkçe sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Felemenkçe yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki Felemenkçe kursları

Profesyonel Felemenkçe kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Felemenkçe öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Felemenkçe kursları

Uzmanlık Felemenkçe kursları Felemenkçe eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.