Bamberg'da En İyi 2 Almanca Dil Okulu 2020 (₺ 2,207'dan Başlayan)

Bamberg'da en son yorumlanan Almanca okulları

Sprachinstitut TREFFPUNKT Bamberg

Eşim ve ben 70 yaşın üstündeyiz, normal dil okulu öğrencileri değil. Kesinlikle harika bir deneyim yaşadık! Treffpunkt çok iyi çalışır ve atmosfer yakışıklı ve uzlaşmacıdır. Cristoph ve Kristina mükemmel organizatörler ve öğretmenler her zaman hazır... more

Sprachinstitut TREFFPUNKT Bamberg

Bire bir öğrenme deneyimim DuoLingo ile kendi başıma öğrenme deneyimimi ayırmada çok yardımcı oldu. Evimde benim ev sahibi olarak bence mükemmeldi ve benim çok benzer ilgi alanlarına sahip ve bana çok hoş geldiniz hissettirdi. Enstitü nazik ve... more


Almanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Almanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Almanca dil kursları

Genel Almanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Almanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior Almanca kursları

Junior Almanca kursları yazın Almanca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Almanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Almanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Almanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Almanca kursları

Bire-bir iş için Almanca dersleri özel ders ve özel bir Almanca öğretmeni ile kısa sürede Almanca öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Almanca kursları

Uzmanlık Almanca kursları Almanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.