Belfast'da En İyi 2 İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 1,620'dan Başlayan)

Belfast'da en son yorumlanan İngilizce okulları

International House: Belfast

Keşke tablolar biraz daha büyük, ama sadece küçük bir sorun olsa öğretmenler ve sınıfları, harikaydın. Okulumuzun yeri mükemmel şehir merkezine yakın oldu. Doğa deneyim, Belfast geçmiş temas almak ve sonra iyi bir gece dışarı kentin var şans lazım... more

International House: Belfast

Dediğim gibi benim kişisel deneyim, inanılmazdı. İlk günden beri bana çok iyi herkes, personel ve öğretmenler aldı. Tüm benim şikayetlerim çözüldü ya da onlar bana, gerçekten yardım etmeye çalıştım. Ben başka bir daireye taşındı isterdim, bu mümkün... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.