Berlin'de Almanca okulları

Berlin'de tüm okullarda görüntüle »

Berlin'de en son yorumlanan Almanca okulları

F+U Academy of Languages

Dil Akademisi bireysel Danimarka derslerimi sunmak için harici bir öğretmen düzenlemek için bir çaba. Bu çok iyiydi! Ne yazık ki, e-posta konuşma sık sigara-sorumluluk nedeniyle bir çok zaman alıyordu. more

F+U Academy of Languages

M yani, okulun yeri en iyi, checkpoint Charlie kapatmak için ve sonra sen bir araya gelecek, öğrencilerin inanılmaz çok uluslararası, Gürcistan, Türkiye, İtalya, Güney Kore, Çin, Arap, Brezilya, Ukrayna... güzel deneyim, içeriği tür basic derstir... more


Almanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Almanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Almanca dil kursları

Genel Almanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Almanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Küçük Almanca kursları

Küçük Almanca kursları yazın Almanca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Almanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Almanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Almanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Almanca kursları

Bire-bir iş Almanca dersleri özel ders ve özel bir Almanca öğretmeni ile kısa sürede Almanca öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Öğretmen Eğitimi

Almanca öğretmen eğitimi kursları

Almanca öğretmen eğitimi kursları yurtdışında Almanca öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli Almanca öğretmenleri için büyük bir talep var.

Profesyonel

Mesleki Almanca kursları

Profesyonel Almanca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Almanca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Eğitim ve iş

Iş ve çalışma Almanca programları

İş-çalışma programları Almanca öğrenmek ve aynı zamanda profesyonel iş deneyimi kazanmak isteyen yetişkinler içindir.

Uzmanlık Alanı

Özel Almanca kursları

Özel Almanca kursları Almanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.