Boracay'de En İyi 2 İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 2,239'dan Başlayan)

Boracay'de en son yorumlanan İngilizce okulları

Paradise English Boracay Language Institute

1. tüm öğretmenler okulda anadili İngilizce idi. Yarısından fazlasını yerel Filipino vardır.2. yerli İngilizce öğretmeni profesyonel öğretmenler değildin.3. öğrencilerin % 80'i çoğu Asya'dan (g. Kore, Tayvan, Hong Kong ve Çin) bu kötü bir şey değil... more

Paradise English Boracay Language Institute

Benim için okul öğle yemeği yine de hoşuma gitmedi ama öğretmenler çok iyi çok iyi oldu.Yurt ile ilgili benim tek odada kalmak için biraz pahalıydı. Onlar birbirleriyle konuşmak çoğu insan orada kalan Tayvan veya Kore ya da Çin ve hiçbir şey... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.