Bordeaux'da En İyi İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 5,096'dan Başlayan)

Bordeaux'da en son yorumlanan İngilizce okulları

France Langue Bordeaux

Bu benim için iyi oldu bu yüzden Fransa Langue şehir merkezinde konumudur. Hocam o şeyleri açıklayan çok iyi ve sık sık biri sınıf derste anlayamıyorum fark büyük. Yorum yapamam bu yüzden faaliyetleri veya konut, katılmak değil.Ben kısa dönem için... more

France Langue Bordeaux

Benim deneyim ortalama oldu. Diğer dil okulları deneyimli vardı ve bu durumda ortalama bir tecrübeydi.Benim görüşüme göre kalabalık, bir profesör için çok fazla öğrenci var, ve bu nedenle ilerleme yavaş sınıfıdır.Hocalar iyi ama atölye çalışmaları... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.