Brno'da En İyi İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 3,778'dan Başlayan)

Brno'da en son yorumlanan İngilizce okulları

CA Institute

CA bir öğrenci olmanın büyük bir deneyim, öğretmenim mükemmel, dikkatli, hassas ve nazik davranıyor. İngilizce bilgim iyiye gidiyor gibi hissediyorum. Bu okulda eğitim ve eğlenmek isteyen herkese tavsiye istiyorsunuz. more

CA Institute

Her şey mükemmeldi. Kesinlikle. Ben CA Enstitüsü 6 hafta içinde geçirdim ve ben çok şey öğrendim ve Çek Cumhuriyeti İngilizce hakkında ne harika bir ülke!. Harika hafta sonu gezileri ülkenin her yerinden bir sürü yapabilir. Ben de Avusturya ve... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Öğretmen Eğitimi

İngilizce öğretmen eğitimi kursları

İngilizce öğretmen eğitimi kursları yurtdışında İngilizce öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli İngilizce öğretmenleri için büyük bir talep var.