Davao'da En İyi İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 1,789'dan Başlayan)

Davao'da en son yorumlanan İngilizce okulları

Davao Language Academy

Öğretmenler çok kibar ve kibarlar, dili ve kültürü çok iyi öğrenebiliriz. Ayrıca bazı öğretmenler üniversitenin öğrencisidir, bu yüzden iyi arkadaş olabilir ve birlikte eğlenebiliriz. Benim için yeni arkadaşlar edinmek ve İngilizce konuşmak için... more

Davao Language Academy

Bu Ağustos ayında Davao Dil Akademisi'nde İngilizce öğrendim. Orada iki tane İngilizce öğretmenim vardı. Çok güzeldi. Konuşma, yazma, dinleme ve okuma gibi İngilizce becerilerimi geliştirebildim. DLA'nın yakınında çok sayıda dükkan var.... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Üniversite