Dubai'de En İyi 4 Arapça Dil Okulu 2020 (₺ 2,574'dan Başlayan)

Dubai'de en son yorumlanan Arapça okulları

ES Dubai

Bildirecek kötü bir şey yok. Güzel yer. nazik ve profesyonel öğretmen. Binayı bulmak kolaydı ve metro istasyonuna yakındı. more

ES Dubai

Kısa kurs (2 hafta) ES Dubai okulda yaptım, bu güzel bir deneyim oldu, bir sürü insan biliyordu, çok nazik ve kullanılabilir tüm personel (öğretmen, Sekreter) olmuştur.İki şey, ne yazık ki sevmediğim ilk ders süresi, 10 dakika önce 3 saatlik gecikme... more


Arapça KURS TÜRLERİ

Ne tür Arapça kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Arapça dil kursları

Genel Arapça kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Arapça geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

Arapça yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Arapça sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Arapça yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki Arapça kursları

Profesyonel Arapça kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Arapça öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Arapça kursları

Uzmanlık Arapça kursları Arapça eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.