Düsseldorf'da En İyi 3 Almanca Dil Okulu 2020 (₺ 1,404'dan Başlayan)

Düsseldorf'da en son yorumlanan Almanca okulları

GoAcademy! Sprachschule Düsseldorf

Çok mutluydum. In sadece tavsiye edebilir. Odama yeni güzeldi. Akademi sadece 15 dakikalık bir yürüyüş yapıldı. more

GoAcademy! Sprachschule Düsseldorf

Konumu almak çok kolay buldum ... Ben öğretmenin başlangıçta şeylerin anlamlarını açıklamak için biraz daha İngilizce konuşabilir bulduk. . Ama bu sadece benim genel tercihim .. sınıflar yoğundu ve bu yüzden bir günde öğrenecek çok şey vardı ...... more


Almanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Almanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Almanca dil kursları

Genel Almanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Almanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior Almanca kursları

Junior Almanca kursları yazın Almanca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Almanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Almanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Almanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Öğretmen Eğitimi

Almanca öğretmen eğitimi kursları

Almanca öğretmen eğitimi kursları yurtdışında Almanca öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli Almanca öğretmenleri için büyük bir talep var.

Profesyonel

Mesleki Almanca kursları

Profesyonel Almanca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Almanca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.