Freiburg'da En İyi 4 Almanca Dil Okulu 2020 (₺ 1,396'dan Başlayan)

Freiburg'da en son yorumlanan Almanca okulları

ALPADIA - Language Schools Freiburg

Her şey harikaydı. Çok iyi sınıflar, belki de kurs başına birçok kişi bazen kursun tam olarak kullanılmasını engeller. Hangi kur ve seviyenin öğrenci için en uygun olduğunun farkına varmak için ilk gün bir sözlü sınava girmeniz iyi olur. more

ALPADIA - Language Schools Freiburg

Sınıfların ne kadar küçük olduğunu sevdim çünkü bir öğretiye izin verdi ve zayıf noktalara odaklanmama ve bir çözüm bulmamda bana yardımcı oldu. Bu benim için faydalı olmasına rağmen, 6 ayda sadece B1 seviyesine ulaştığımı şaşırdım. Bunun nedeni,... more


Almanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Almanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Almanca dil kursları

Genel Almanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Almanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior Almanca kursları

Junior Almanca kursları yazın Almanca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Almanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Almanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Almanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki Almanca kursları

Profesyonel Almanca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Almanca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Almanca kursları

Uzmanlık Almanca kursları Almanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.

Üniversite