Honolulu'da En İyi 9 İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 1,398'dan Başlayan)

Honolulu'da en son yorumlanan İngilizce okulları

Institute of Intensive English - Hawaii

Teşekkür ederim benim muhteşem bir tatil için Hawaii'de, yeni deneyimler, farklı ülkelerden, öğretmenler ve iyilik ve etkinlikler için yeni arkadaşlar okul tarafından düzenlenir. Benim için büyük bir deneyim oldu ve ben asla unutmayacağım. more

Institute of Intensive English - Hawaii

Ne sevdim:İyi bir öğretmen ile. Örneğin Joël Beck.Casual ve ciddi arasında bir karışımı.Konumu çok iyi. Sınıflarımız uygunDünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışma ve diğer kültürleri, özellikle Asya (Japonya ve Kore) arkadaşlar hakkında bilgi... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.