Mainz'da En İyi 2 Almanca Dil Okulu 2019 (₺ 210'dan Başlayan)

Mainz'da en son yorumlanan Almanca okulları

Verbum Novum

Her şey için çok minnettarım. Büyük sınıflar vardı, mükemmel ve harika profesyonelliği ile öğretmenler vardı. Ayrıca çok iyi ve çok yakın şehir merkezi konumdur. Bu okul gerçekten tavsiye ederim. more

Verbum Novum

Bu okula katılmak çok mutluydum. Ben böyle samimi bir şekilde tarafından öğretmenler ve personel tedavi için şok oldu bu yüzden insanlar bana çok kolay olacağını hiç düşünmemiştim. Öğretmen dersleri hakkında her şeyi anlayana kadar tekrar tekrar... more


Almanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Almanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Almanca dil kursları

Genel Almanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Almanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior Almanca kursları

Junior Almanca kursları yazın Almanca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Almanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Almanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Almanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.