Santa Barbara'da En İyi 4 İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 1,454'dan Başlayan)

Santa Barbara'da en son yorumlanan İngilizce okulları

English Language Center: Santa Barbara

Konut: bir apartman dairesinde La Brezza yapıldı. Benimle aynı yaşta insanlar ile çok fazla zaman geçirdim çünkü bu çok iyi oldu.Etkinlikler: Okul faaliyetleri çok iyiydin. A büyük değişiklik yapıldı; Biz neler yapabileceğini farklı seçenekler... more

English Language Center: Santa Barbara

Santa Barbara harika bir şehirdir. Okul iyi bir konumda, ve öğretmenler güzel. Onlar senin okul ile yardımcı olacaktır. Ev ödevi her hafta verilen değil. Bu konuda ders sırasında çalışabilirsiniz. Sevmediğim bir şey yine de öğrencilerin bir sürü... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.