Chicago'da İngilizce okulları

Chicago'da en son yorumlanan İngilizce okulları

Kaplan International: Chicago

Personeli, öğretmenler, Sherri ya da John gibi Kaplan en iyi yer almaktadır. Sahip takdir sınıf onlarla. Öte yandan, Michigan Ave üzerinde yeni Kaplan güzelmiş. Ben eski Kaplan sınıf başladı ve ilk izlenimim korkunçtu. Ama bazı durumlarda, idari... more

Kaplan International: Chicago

Bence sınıfları iyi ama daha fazla yapısı, dilbilgisi gibi olabilir konuşma... Ben tüm bunları belki biraz karışık ama sınıfta olduğunu biliyorum. Konumu çok iyi ama sınıf ve belgili tanımlık sıcaklık derecesi (soğuk) boyutunu en iyi değildir, ben... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Özel İngilizce kursları

Özel İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.