Washington DC'de İngilizce okulları

Washington DC'de en son yorumlanan İngilizce okulları

inlingua® Washington DC

Süre boyunca Inlingua içinde benim İngilizce iyileştirilmesi dışında diğer kültürleri öğrendim çünkü ben eğlenceli bir sürü vardı ve arkadaşlar bulun ve faaliyetleri iyiydin. Bunun dışında öğretmenler ve personel bana karşı çok nazik. Kesinlikle... more

inlingua® Washington DC

Inlingua benim deneyim gerçekten takdir ve benim İngilizce becerilerini geliştirmek. Tüm öğretmenler harika, nazik ve inanılmaz, hepsi yardımcı oldu bana benim English.They geliştirmek için dinlemek ve sizi anlamak denemek için zaman aldı. Eğer bir... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.