Washington DC'de En İyi 3 İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 1,493'dan Başlayan)

Washington DC'de en son yorumlanan İngilizce okulları

inlingua® Washington DC

5 haftadır oradaydım ve hoşuma gitmedi, bir sözcüğü ya da bir ülkenin başkentini bilmediğimizde öğretmen öğrencilere sabır vermedi. Deneyim normaldi, hiçbir şey öğrenmedim. more

inlingua® Washington DC

Kişisel deneyimim gerçekten çok iyiydi, öğretmenimden çok hoşlanıyorum çünkü tüm dersi ve kelimeleri açıklıyorum. Sınıflar da iyiydi, insanlar kibardı ve bütün insanları dinledi. Bu deneyim için gerçekten çok inlingua ve görüşürüz. Léopold more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.