Atina'da En İyi 3 Yunanca Dil Okulu 2019 (₺ 648'dan Başlayan)

Atina'da en son yorumlanan Yunanca okulları

Center of Greek Language & Culture Alexander the Great - Athens

Hergün neredeyse 2 saat yoğun Yunanımın tadını çıkardım. Maria, mümkün olduğunca sıkmaya, tutkulu bir öğretmendi ve yeni başlayanlar için itme ve sabırla iyi bir denge kuruyordu. Bazı ekstralar verdi. Biz pek öğrenci değildik, o yüzden akşam yemeği... more

Center of Greek Language & Culture Alexander the Great - Athens

Atina merkezindeki bu dil okulunda bir haftalık yoğun Yunanca dersleri aldım. Okul çeşitli seviyelerde çok küçük sınıflara (3-4 öğrenci) hizmet vermektedir. Çok iyi işletilen bir okul. Öğretmenim çok iyiydi; hevesli ve mükemmel ve eğlenceli bir... more


Yunanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Yunanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Yunanca dil kursları

Genel Yunanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Yunanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

İş

Ticari Yunanca kursları

Bire-bir iş için Yunanca dersleri özel ders ve özel bir Yunanca öğretmeni ile kısa sürede Yunanca öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Yunanca kursları

Uzmanlık Yunanca kursları Yunanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.