Popüler yerler

Language International ile Atina'da Yunanca kursları
Yunanca öğren
Atina

3 okul, 23 kurs git

Language International ile Hanya'da Yunanca kursları
Yunanca öğren
Hanya

3 okul, 19 kurs git

Language International ile Thessalonika'da Yunanca kursları
Yunanca öğren
Thessalonika

4 okul, 17 kurs git

Yunanca KURS TÜRLERİ

Ne tür Yunanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Yunanca dil kursları

Genel Yunanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Yunanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior Yunanca kursları

Junior Yunanca kursları yazın Yunanca öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

Yunanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Yunanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Yunanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Yunanca kursları

Bire-bir iş için Yunanca dersleri özel ders ve özel bir Yunanca öğretmeni ile kısa sürede Yunanca öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki Yunanca kursları

Profesyonel Yunanca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Yunanca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Yunanca kursları

Uzmanlık Yunanca kursları Yunanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.