Miami'de En İyi 12 İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 1,494'dan Başlayan)

Miami'de en son yorumlanan İngilizce okulları

Language On Miami School

Sınıflar: İlginç insanlarla çok güzel bir grup Öğretmen: Harika öğretmen! Onu sevdim (Öğretmenin adı - Adrianne). Çok pozitif, yabancılarla kapsamlıydı, dilin basçısı zorluklarını anlayabilir ve her bir yaşam biçimine çok saygı duyabilir. ... more

EC English Language Schools: Miami

Çok profesyonel ve özel bir öğretmen olan Sheila ile birebir dersler aldım. Daha sonra kullanabileceğim bazı araçlar verdi ve Sheila'ya istediği zaman herkese tavsiye edeceğim: 0) hocam ve ben onun firmasını çok sevdik. Öğrencilerin... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.