Orlando'da En İyi 9 İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 1,589'dan Başlayan)

Orlando'da en son yorumlanan İngilizce okulları

OHLA-Open Hearts Language Academy

Okul tavsiye ederim, tüm öğretmenler iyi hazırlanmış ve her şeyde yardımcı olur. Ancak bu oldukça rahat benim tavsiye, büyütmek için oldukça küçük bir okuldur. Devam etmek ve başlatmak için isteyenler için yapmak istiyorum şüphe yoktur, o-ecek var... more

OHLA-Open Hearts Language Academy

Çok beğendim ve bana verdikleri tedavi için minnettarım. Hocam Mika en iyisidir, açıklamak için didaktik tarzını sevdim. Hepsi beni çok seviyorlardı. Aktiviteler mükemmel. Akademinin oturduğu mahalle çok güzel. Sınıfımdaki herkes çok arkadaş... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.