Milan'da En İyi 5 İtalyanca Dil Okulu 2019 (₺ 1,039'dan Başlayan)

Milan'da en son yorumlanan İtalyanca okulları

ELLCI - Milano

Bence sınıflar ilginçti ve öğretmenler çok hevesliydin. Konumu iyiydi, okul çok modern altyapı yok, ama bu beni rahatsız etmedi. Konut Tamam, ama çoğu zaman sıcak su vardı. more

ELLCI - Milano

Öğretmenler en az 15 dakika geç ve öğrencileri ile bir saat geç geldi. Ayrıca saat 11 ' de aradan fazla yarım saat sürer.Ben 5 gün kaldı ve 5 farklı öğretmenler vardı. Takip yapıldı.Biz "üç kez ikinci yıl okudu Fotokopi malzemeler üzerinde çalıştı".... more


İtalyanca KURS TÜRLERİ

Ne tür İtalyanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İtalyanca dil kursları

Genel İtalyanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İtalyanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İtalyanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İtalyanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İtalyanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İtalyanca kursları

Bire-bir iş için İtalyanca dersleri özel ders ve özel bir İtalyanca öğretmeni ile kısa sürede İtalyanca öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İtalyanca kursları

Profesyonel İtalyanca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İtalyanca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İtalyanca kursları

Uzmanlık İtalyanca kursları İtalyanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.