Pisa'da En İyi 2 İtalyanca Dil Okulu 2020 (₺ 982'dan Başlayan)

Pisa'da en son yorumlanan İtalyanca okulları

Istituto Linguistico Mediterraneo

Viareggio (2013) küçük tatil kursu olmasına rağmen geçirdiğim zaman orada gerçekten harika. İtalya'da ilk seferimdi ve o zaman görece kısa bir süre çok güzel anılarım var. ILM diğer öğrencilerden 3 ile güzel ve rahat bir daire içinde yaşadı. Ve o... more

Istituto Linguistico Mediterraneo

İlk haftasında ben uzun bir süre için enstitüde ders hissettim. Hiçbir şey rahatsız ya da beni rahatsız. Ben güzel insanlarla okudu. Sınıf arkadaşlarım, ILM iyi bir üne sahip düşünüyorum anlamı, iyi mezun insanlardı. more


İtalyanca KURS TÜRLERİ

Ne tür İtalyanca kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İtalyanca dil kursları

Genel İtalyanca kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İtalyanca geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

İtalyanca yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İtalyanca sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İtalyanca yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki İtalyanca kursları

Profesyonel İtalyanca kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İtalyanca öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Eğitim ve iş

Eğitim ve çalışma için İtalyanca programları

İş-çalışma programları İtalyanca öğrenmek ve aynı zamanda profesyonel iş deneyimi kazanmak isteyen yetişkinler içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İtalyanca kursları

Uzmanlık İtalyanca kursları İtalyanca eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.