Popüler yerler

Language International ile Lizbon'da Portekizce kursları
Portekizce öğren
Lizbon

6 okul, 68 kurs git

Language International ile Rio de Janeiro'da Portekizce kursları
Portekizce öğren
Rio de Janeiro

6 okul, 48 kurs git

Language International ile Porto'da Portekizce kursları
Portekizce öğren
Porto

2 okul, 16 kurs git

Portekizce KURS TÜRLERİ

Ne tür Portekizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Portekizce dil kursları

Genel Portekizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Portekizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

Portekizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Portekizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Portekizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Portekizce kursları

Bire-bir iş için Portekizce dersleri özel ders ve özel bir Portekizce öğretmeni ile kısa sürede Portekizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Öğretmen Eğitimi

Portekizce öğretmen eğitimi kursları

Portekizce öğretmen eğitimi kursları yurtdışında Portekizce öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli Portekizce öğretmenleri için büyük bir talep var.

Profesyonel

Mesleki Portekizce kursları

Profesyonel Portekizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Portekizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Eğitim ve iş

Eğitim ve çalışma için Portekizce programları

İş-çalışma programları Portekizce öğrenmek ve aynı zamanda profesyonel iş deneyimi kazanmak isteyen yetişkinler içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Portekizce kursları

Uzmanlık Portekizce kursları Portekizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.