Popüler yerler

Sankt Petersburg
Rusça öğren
Sankt Petersburg

11 okul, 149 kurs git

Moskova
Rusça öğren
Moskova

8 okul, 59 kurs git

Kiev
Rusça öğren
Kiev

4 okul, 33 kurs git

Rusça KURS TÜRLERİ

Ne tür Rusça kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Rusça dil kursları

Genel Rusça kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Rusça geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

Rusça yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Rusça sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Rusça yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Rusça kursları

Bire-bir iş için Rusça dersleri özel ders ve özel bir Rusça öğretmeni ile kısa sürede Rusça öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Öğretmen Eğitimi

Rusça öğretmen eğitimi kursları

Rusça öğretmen eğitimi kursları yurtdışında Rusça öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli Rusça öğretmenleri için büyük bir talep var.

Profesyonel

Mesleki Rusça kursları

Profesyonel Rusça kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Rusça öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Eğitim ve iş

Eğitim ve çalışma için Rusça programları

İş-çalışma programları Rusça öğrenmek ve aynı zamanda profesyonel iş deneyimi kazanmak isteyen yetişkinler içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Rusça kursları

Uzmanlık Rusça kursları Rusça eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.