Popüler yerler

Language International ile Sankt Petersburg'da Rusça kursları
Rusça öğren
Sankt Petersburg

9 okul, 140 kurs git

Language International ile Kiev'de Rusça kursları
Rusça öğren
Kiev

4 okul, 34 kurs git

Language International ile Moskova'da Rusça kursları
Rusça öğren
Moskova

6 okul, 26 kurs git

Rusça KURS TÜRLERİ

Ne tür Rusça kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel Rusça dil kursları

Genel Rusça kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma Rusça geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Sınava hazırlık

Rusça yeterlilik sınavına hazırlık kursları

Rusça sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için Rusça yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari Rusça kursları

Bire-bir iş için Rusça dersleri özel ders ve özel bir Rusça öğretmeni ile kısa sürede Rusça öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Öğretmen Eğitimi

Rusça öğretmen eğitimi kursları

Rusça öğretmen eğitimi kursları yurtdışında Rusça öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli Rusça öğretmenleri için büyük bir talep var.

Profesyonel

Mesleki Rusça kursları

Profesyonel Rusça kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda Rusça öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık Rusça kursları

Uzmanlık Rusça kursları Rusça eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.