Bournemouth'da En İyi 22 İngilizce Dil Okulu 2020 (₺ 1,009'dan Başlayan)

Bournemouth'da en son yorumlanan İngilizce okulları

Westbourne Academy

Sınıftan hoşlandım çünkü sınıf başına 15'ten az öğrenciydik ve gün içinde farklı öğretmenlerimiz vardı. Farklı ülkelerden birçok öğrenci ile konuşabilmeyi seviyorum. Biz her zaman iyi bir nokta yazım ve dilbilgisi uyguladık. Birbirimizle de... more

Westbourne Academy

Genel olarak, Westbourne Akademisi bir dil okulunun tüm gerekli yönlerinde nitelikli ve çok ilerici. Akademi'deki küçük sınıflar, eğitimde dikkate değer bir başarı sağlar ve öğrencilerin küçük ekiplerde daha iyi dil bilgisi geliştirmelerine... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.