Bournemouth'da En İyi 22 İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 952'dan Başlayan)

Bournemouth'da en son yorumlanan İngilizce okulları

Westbourne Academy

Nereden başlamalıyım? Şey, başlangıçta: Daha önce İngiltere'ye gitmiş olmama rağmen, Heathrow Havalimanı'na geçmişte acele eden insanlarla geldiğimde biraz kendimi kaybettim. Ancak, bu his, ailem aileme geldiğimde hızlıca ortadan... more

Westbourne Academy

İlk günümde okula geldiğimde okula sıcak karşılandım ve kendimi çok rahat hissettim. Okuldan sonra çok çeşitli sosyal aktiviteler sunduğu için arkadaş bulmak çok zor değildi. WA milletlerden hoş bir karışımına sahip ve aralar her zaman çok... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

İş

Ticari İngilizce kursları

Bire-bir iş için İngilizce dersleri özel ders ve özel bir İngilizce öğretmeni ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen şirket yöneticileri ve profesyoneller içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.