Southampton'da En İyi 5 İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 1,601'dan Başlayan)

Southampton'da en son yorumlanan İngilizce okulları

Lewis School of English

Büyük deneyim üzerinde mi. Dersleri iyi yapılandırılmış, sınıfta pek çok aktivite vardır ve farklı ülke ve kültürlerden gelen genç ile karşılaştırın edebilmek için en iyi şeydir. Öğretmenlerim bana sınıfta hayat getiren bir bireyim ve bunun için çok... more

Lewis School of English

Şey, Southampton kaldığım şaşırtıcı olduğunu söylemek gerekir. Çünkü sadece iki hafta boyunca zirvesine kaldı ama sınıf arkadaşlarımdan Barbekü gece katıldı ve onlar bunun harika olduğunu söylemişsin faaliyetleri katılmak değil çok. Birinci sınıf... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık İngilizce kursları

Uzmanlık İngilizce kursları İngilizce eğitimi ve spor, sanat, yemek, ve daha fazlası gibi faaliyetler, katılmak isteyenler içindir.