Norwich'de En İyi 2 İngilizce Dil Okulu 2019 (₺ 2,301'dan Başlayan)

Norwich'de en son yorumlanan İngilizce okulları

Norwich Study Centre, Flying Classrooms School of English

Tüm öğretmenlerin profesyonel ve okul personeli yararlı, öyleydi. Herkes son derece nazik ve dostça.Faaliyetleri çok ilginç ve ilgili. Okul binaları çok iyiydin. Dersler ilgi çekici, ilginç ve zorlu. Tüm öğretmenler bize ipuçları ve eller ülkemizde... more

Norwich Study Centre, Flying Classrooms School of English

Öğretmenlerim gerçekten yetkili olduğunu ve sınıflar içeren vardı ama bazen öğretim yerine zevk almadın. Çünkü orta ve değil çok uzakta tren istasyonuna okulun konumu gerçekten iyidir. Etkinlikler Takvimi açık ve ayrıntılı. Okul Sekreteri herhangi... more


İngilizce KURS TÜRLERİ

Ne tür İngilizce kursu arıyorsunuz?

Genel

Genel İngilizce dil kursları

Genel İngilizce kursları dinleme, okuma ve yazma becerilerini konuşma İngilizce geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. Çoğu kurslar 16 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 2 - 48 haftalık kurslar mevcuttur. Çoğu kurslar haftalık ortalama 30 saattir.

Küçük

Junior İngilizce kursları

Junior İngilizce kursları yazın İngilizce öğrenmek isteyen 4 ila 12 yaşlarındaki çocuklar ve 13 ila 18 yaşlarındaki gençler için idealdir. 4 - 8 haftalık kurslar mevcuttur.

Sınava hazırlık

İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık kursları

İngilizce sınavına hazırlık kursları iş beklentilerini geliştirmek veya üniversiteye girebilmek için İngilizce yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.

Öğretmen Eğitimi

İngilizce öğretmen eğitimi kursları

İngilizce öğretmen eğitimi kursları yurtdışında İngilizce öğretiminde ilgilenen öğretmenler içindir. Dünyada hemen her ülkede iş fırsatları ile dünya çapında nitelikli İngilizce öğretmenleri için büyük bir talep var.

Profesyonel

Mesleki İngilizce kursları

Profesyonel İngilizce kursları, iş, tıp, hukuk, havacılık, ve konukseverlik gibi belirli bir alanda İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller içindir.